خدمات VIP

شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات کامل از خدمات VIP میتوانید از طریق شماره های تماس با ما ارتباط برقرار کنید

پولیش قطعات چوب داخل ماشین

در این خدمات کلیه قطعات چوبی داخل ماشین شامل قطعات چوبی داشبورد، رودری ها و کنسول پولیش شده و به حالت اولیه ریکاوری میگردد.

محافظ چرم شش ماهه

در این خدمات پس از سرویس استاندارد و صفرشویی داخل با مواد مخصوص محافظ چرم شش ماهه آلمانی بر روی صندلی ها اجرا شده بطوریکه چرم صندلی ها مانند روز اول خود بسیار نرم و مقاوم در برابر شکستگی حاصل از مصرف روزانه صندلی ها و عدم گرفتن گرد و خاک و همچنین باعث عدم سر خوردن شخص روی صندلی میگردد.

تسویه هوا داخل کابین

در این خدمات پس از سرویس استاندارد و کامل داخل در انتهای کار با اسپری مخصوص تسویه هوا اجرا میگردد طوریکه سیستم تهویه اتومبیل را روشن نموده و با اجرا نمودن اسپری مخصوص به مدت 10 دقیقه کلیه مجاری هوا سیستم تهویه کاملا باکتری زدایی شده و به حالت اولیه برمیگردد.

ریکاوری چراغ های جلو و عقب

در این خدمات بنا به درخواست مشتری چراغ های جلو و عقب و یا هر دو با استفاده از جدیدترین دستگاه ریکاوری چراغ پس از مراحل اولیه سمباده کاری و تمیز کردن سپس با دستگاه مخصوص با بخار مواد شیمیایی مخصوص چراغ به حالت اولیه برمیگردد و با اجرا سرامیک روی آن به همان حالت خواهد ماند.

کاور پاششی رینگ و بدنه

در این خدمات بسته به درخواست مشتری نسبت به کاور کردن رینگ و یا بدنه خودرو یا تنوع رنگ بسیار زیاد اجرا میگردد که این روش جدید نسبت به کاور های چسبی دارای مزایای بیشتری است طوریکه هر زمان به راحتی قابلیت جدا شدن دارد بدون آسیب زدن به رنگ بدنه و رینگ لاستیک برعکس کاور های چسبی که به علت گرما حاصل از آفتاب ممکن است که چسب به رنگ بدنه آسیب زده و باعث تغییر رنگ و یا موقع جدا کردن باعث بلند شدن رنگ گردد این نوع کاور در رنگ های ساده، متالیک، مات و یا براق قابل اجرا میباشد. برای رینگ ها با چهار عدد اسپری مخصوص اجرا گردیده و برای بدنه با پیستول مخصوص رنگ کاری اجرا میگردد.

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن زیر تماس بگیرید

0912-39-49-256