به الوکارواش خوش آمدید

الوکارواش اولین موسسه خدمات تخصصی خودرو های لوکس خارجی

الوکارواش یک موسسه خودساخته توسط آقای ودادی است که بیش از 30 سال در زمینه خدمات خودرو سابقه دارد و در سال 2005 که ایشان این نوع خدمات که خدمات در حضور مشتری و در نزد خود مشتری عملی کردند و الوکارواش را تشکیل دادند.

کار اصلی الوکارواش صفرشویی خودروهای لوکس خارجی وارداتی و پولیش و واکس بدنه آن خودرو هاست و همچنین از دیگر خدمات اضافه گردیده به خدمات استاندارد خدمات VIP شامل ریکاوری چراغ ، تسوبه هوا کابین و محافظ چرم همچنین فروشگاه آنلاین برای خرید کلیه لوازم در خدمت شما قرار گرفته است

اما غیر از این کار ها الوکارواش فرورفتگی های ریز روی بدنه خودرو و تگرگ زدگی های خودرو شما را با بیشترین تجهیزات و بروز ترین متد های جهانی این فرورفتگی ها را صاف میکنند.

هدف اصلی الوکارواش فقط و فقط رضایت مشتری و لذت بردن مشتری از نتیجه کاریست که به مشتری تحویل داده میشود.

ما متحد به خدماتی که ارائه میدهیم هستیم

مسئولیت پذیری در ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات به شما عزیزان اولین غایت ماست.

گستردگی خدمات

با تحویل خودرو خود در دست متخصصین الوکارواش پس از انجام خدمات خودروتان متفاوت خواهد شد.

ارائه خدمات سریع

با خدمات الوکارواش تنها در یک روز شما یک خودرو تمیز و تبدیل به صفر شده خواهید داشت.

ارائه خدمات از بهترین نحو آن

متخصصین ما به شما متعهد هستند که بهترین و با کیفیت ترین خدمات و با بهترین مواد خارجی حال حاضر موجود در دنیا خودرو شما رو سرویس کرده و بصورت صفر شده و نو شده به شما عزیزان تحویل دهند که در استفاده از خودرو خودتان لذت ببرید و نهایت استفاده از خودرو صفر شده خود را بتوانید ببرید.

الوکارواش امکان درست کردن کسب و کار نیز دارد

شما میتوانید در شهر یا استان خودتان نیز با دریافت حق شعبه از الوکارواش خدمات الوکارواش را به شهر خودتان آورده و در اختیار مشتریان قرار دهید

از فروشگاه الوکارواش لوازم خود را خرید کنید

فروشگاه آنلاین

با خدمات ما بیشتر آشنا شوید

خدمات الوکارواش